Jump to content

FIRMA ROKU 2004!!! WIELKI FINAŁ!!! GŁOSUJEMY DO 31.12.2004


strenq
 Share

Najlepszą firmą roku 2004 według Ciebie jest:  

51 members have voted

  1. 1. Najlepszą firmą roku 2004 według Ciebie jest:



Recommended Posts

I oto już decydująca fAza rozgrywek o zdobycie tytułu najpopularnejszej i najlepszej firmy roku 2004r. według członków ForumEmoney. Do decydującej batalii przystąpi 7 firm, które ze sobą mają niewiele wspólnego. Wielu faworytów odpadło po drodze, a mamy także kilka niespodzianek. Wiele osób będzie narzekać, że brak tu takiej czy innej firmy ze względu na brak jej popularności wśród ludzi, a nie przez to, że jest słaba. Podobnie w moim odczuciu nie są tu same najlepsze firmy minionego roku, a niektóre awansowały chyba nieco na wyrost. Jednak konkurs ten rządzi się własnymi prawami - nie głosują tu sami fachowcy. Zapewne gdyby głosowali sami spece w tej 7 byłyby być może zupełnie inne firmy, poza nielicznymi wyjątkami. Ale tu głosuje każdy - ten który siedzi w GetPaid długo ponad rok, lecz także tacy, którzy zaczynają dopiero swoje klikanie. Czymś te firmy musiały zasłużyć, że zostały zauważone przez wszystkie te grupy. Nie jest to też dziełem przypadku, że we wszystkich tych firmach asm klikam od dobrych kilku miesięcy (no poza Ad-Profit - tam dopiero od niedawna), ktoś musiał mi polecić to firmy i czymś musiały mi one zaimponować. W końcu nie łatwo jest wyselekcjonować 7 firm z grona już blisko 3.000 (bo o tyly już się zaczyna mówić), a może i większej liczby. Każdy z finalistów ma zbliżone szanse i dla każdego awans jest zapewne sporym wyróżnieniem, choć zapewne nie wszyscy będą o tym wiedzieć. Miejmy nadzieje, że ta siódemka również w przyszłym roku będzie walczyć o wielki finał, a także mieć tysiące zadowolonych i wypłaconych membersów.

A teraz proszę o oddawanie swoich głosów. Konkurs zakończy się równo z końcem roku, czyli 31.12.2004r o godz 23:59:59.

Link to comment
Share on other sites

Stawiam na Misty&Sams Cash!

 

Świetna, stabilna firma, wypłaciła już swoim członkom 100.000$, ja również dostałem kilka wypłat i właśnie czekam na kolejną.

 

Ale plusem tej firmy są także inne, mało znaczące rzeczy, jak np. mały bonus finansowy i kartka z życzeniami od adminów w dniu urodzin - po prostu dbają o użytkowników.

Link to comment
Share on other sites

jak np. mały bonus finansowy i kartka z życzeniami od adminów w dniu urodzin - po prostu dbają o użytkowników.

 

Szkoda, że nie każdy jest w ten sposób honorowany ;).

 

Widocznie muszę być jakimś szczególnym użytkownikiem, bo w zeszłym roku też nie zapomnieli o moich urodzinach. Oczywiście, aby dostać kartkę trzeba wpisać pierwej swoją datę urodzin, bo te koty nie wyglądają mi na Rademenezy (przypis autora - był kiedyś taki polski serial o kocie co spełniał życzenia :) ).

 

Stawiam na Awesome.

 

Cóż, Twój wybór :D

Link to comment
Share on other sites

Myślę że nalepszy dla mnie tu wybór to CD dobra i uczciwa firma może gdyby jej tu niebyło (tak jak wiele innych firm których tu nie ma) zagłosował bym na BM ( congratulation Maciej)

 

W sumie też chciałem zagłosować na CashDelight, bo w danym okresie czasu zarabia się 5 razy więcej niż w Awesome. Chyba randomy, które dostawałem z AE4U spowodowały, że oddałem głos na tę firmę. Ale w ogóle mam do niej sentyment, a Tammy z Awesome - jest jedną z najlepszych znanych mi webmasterek. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use