Jump to content

Sign-Profit.com - możesz zarabiać mając stopkę na Forum!


Renoirdaniel
 Share

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już zrobione, całkiem nieźle wygląda ;)

Tak, pewnie naliczane są kliknięcia jedno na 24 godziny z jednego IP :)

Dzięki

 

Nie dopiszę posta w tym temacie, bo na jednej stronie forum mogą być maksymalnie tylko 4 stopki, w przeciwnym razie nie zaliczy kredytu - reklama2000

Link to comment
Share on other sites

Już zrobione, całkiem nieźle wygląda ;)

Tak, pewnie naliczane są kliknięcia jedno na 24 godziny z jednego IP :)

Dzięki

 

Nie dopiszę posta w tym temacie, bo na jednej stronie forum mogą być maksymalnie tylko 4 stopki, w przeciwnym razie nie zaliczy kredytu - reklama2000

 

lol czarno to wszystko widze :D

 

a mialo zachecic do pisania :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

HM. Fajna rzecz ja dodalem tam wczoraj firme do akceptacji po paru godzinach strona byla zaakcpetowana no i zbieralem 1$. Minimum do wyplaty to 0.5$ czyli za 500 wyswietlen.

na stronie moga byc max 4 banery.

No i zarzadalem wyplaty i od rauz kasa byla na koncie.

Link to comment
Share on other sites

Sorry jestem laik jak wstawic ten baner?

 

FAJNE ,:ashamed:tylko pojecia nie mam co z tym robic jak to uruchomić,gdzie to wklejac i jak.

 

Kopiujesz kod ze strony sign-profit.com, a forum Emoney klikasz w Panel Użytkownika w górnym menu, następnie przechodzisz do Edutuj podpis i wklejasz swój kod.

 

Nic łatwiejszego :)

Link to comment
Share on other sites

Nie dopiszę posta w tym temacie, bo na jednej stronie forum mogą być maksymalnie tylko 4 stopki, w przeciwnym razie nie zaliczy kredytu - reklama2000

Trochę niedobrze to wygląda - czy to znaczy że jak już będą 4 posty ze stopką nie można dopisać swojego posta? Czy jak dopisze to tylko mi nie zaliczy wyświetlenia czy wszystkim w danym temacie?

 

strusp:

Nie mam zamiaru reklamować scamiastych rzeczy w stopce, nawet gdyby mi za to płacili.

Tym że nie wkleisz tego do stopki nic nie zmienisz, scamy były, są i będą. Niech przynajmniej płacą za swoją reklamę - trochę z nich ściągniemy:evil: Poza tym nigdzie nie jest napisane, że program który reklamujemy to scam - proszę, nie uogólniaj bo być może rzucasz cień na uczciwe programy.

 

 

Tomcio Dobrodziej:

:oWiekszośc hyip to za...ni oszuści np 22invest.com po tygodniu miałem okolo 120% zysku i te pa...ty sie zablokowali,a ja głupi miałem kilku poleconych,ci dopiero na mnie jada.Ich strona w ogóle nie dziala od tamtego czasu,nie polecam firmy nikomu.

Tak, ja też ostatnio się zawiodłem na 10dailybiz...

 

Reklama2000:

Kopiujesz kod ze strony sign-profit.com, a forum Emoney klikasz w Panel Użytkownika w górnym menu, następnie przechodzisz do Edutuj podpis i wklejasz swój kod.

Dzięki, ja po prostu wkleiłem z czyjejś stopki... :ashamed:

Niedługo poprawię tylko strona na razie nie działa...

Link to comment
Share on other sites

Trochę niedobrze to wygląda - czy to znaczy że jak już będą 4 posty ze stopką nie można dopisać swojego posta? Czy jak dopisze to tylko mi nie zaliczy wyświetlenia czy wszystkim w danym temacie?

 

Wydaje mi się, że gdy będzie 5 lub więcej sygnaturek z ich banerem na jednej stronie to nie zaliczy nikomu - wątpię, by mieli jakiś skrypt zliczający 4 banery od góry, którym należałoby zaliczyć wyświetlenie :)

 

WSZYSTKO fajnie ale strona nie działa a jak wlazłem z czyjegos banera to jest tam kod ale do logowania czy to ten?

 

Fakt, strona działa trochę kulawo, raz jest OK, innym razem nic się nie wyświetla. Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowe.

 

Kodu poszukaj w dziale Get Code - jest to pierwszy kod.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use