Jump to content

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany.


arteck
 Share

Recommended Posts

Witam,

Zmiany które wygrały w ankietach 100% do 0% :) zostały wprowadzone w nocy. Dziękujemy wszystkim za cierpliwość. Pracowałem do 4:10 - strona zamknięta była do około 3:15. Oto co udało się zmienić w tak krótkim czasie:

  • Wyniki Konkursu Klikacza online,
  • Wyniki Konkursu na poleconych online,
  • Zamieniliśmy punkty,
  • Wyzerowaliśmy je - tak jak to było wcześniej pisane,
  • Zdjęliśmy na stałe zarobki dla upline na punktach,
  • Zabraliśmy ze statystyk zarobki punktowe z osób poleconych,
  • Uniemożliwiliśmy transfer punktów,
  • Dostaliśmy akceptację sign-profit, więc dodaliśmy w Centrum Wydatków nowe pozycje,
  • Rozdaliśmy nagrody z Konkursu Klikacza,
  • Zrealizowaliśmy zaległe reklamy,
  • Dodaliśmy do statystyk dział bannery Sign-Profit,
  • Poprawiliśmy już wszystkie bugi powstałe podczas prac,

Zostało jeszcze kilka zmian, których nie wprowadziliśmy, a były zaplanowane. Oto one:

  • Ulegną zmianie zainteresowania,
  • Zainteresowania będą widoczne,
  • Wprowadzimy automaty realizujące reklamy (początkowo tylko PTC),
  • Wprowadzimy do automatu skrypt, który uniemożliwi dodanie stron wywalających ramki,
  • Wprowadzimy do automatu skrypt uniemożliwiający dodanie zakazanych przez nas stron (początkowo będzie to tylko TwojaReklama),
  • Wprowadzimy zmiany kosmetyczne w dziale reklama,
  • Wprowadzimy zmiany estetyczne w dziale Centrum Wydatków,
  • Wprowadzimy statystyki - bardziej rozbudowane niż te co są,
  • Wprowadzimy automat liczący Pulę Klikacza,
  • Wprowadzimy kilka nowych bannerków,

Zapraszam do wypowiedzi na temat zmian już wprowadzonych oraz tych planowanych.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jak wcześniej pisałem na tym Forum, podoba mi sie operatywnośc Admina i większość jego pomysłów. Mam tylko pytanie - co to jest ta akceptacja Sign - Profit i do czego ona służy. Wymieniona jest ona aż w dwóch punktach przeprowadzonych zmian. Bardzo proszę o kilka słów na ten temat.

Pozdrawiam :) - Krzysztof - julinho.

Link to comment
Share on other sites

Sign-Profit to firma, która płaci za wyświetlanie rotatorka bannerów takiego jak widzisz w mojej stopce. Warunek jest jeden - akceptacja strony. Mój dzienny dochód w Sign-Profit.com wynosi od 1$-4$. Wystarczy go umieścić w stopce na akceptowanym forum lub w rotatorze na akceptowanej stronie. Sign-Profit płaci za każde 1000 unikalnych odsłon 1$. Zapisać się można korzystając z płatnych zapisów na stronie. Gorąco polecam.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Super, super i jeszcze raz suuuperrr... :) Ta firma jest najlepsza, admini kreatywni z mnóstwem świetnych pomysłów i co najważniejsze szybko wprowadzający je w życie :) Nie tak jak to bywa w więkości firm gdzie są pomysły tylko brak chęci do ich wprowadzenia :D Jesteś the best oby tak dalej, pozdrówka dla grona klikaczy i przede wszystkim dla grona kierowniczego tej firmy :evil:
Link to comment
Share on other sites

Wyniki Konkursu Klikacza online,

Zdjęte na stałe zarobki dla upline na punktach,

Zabrane ze statystyk zarobki punktowe z osób poleconych,

Uniemożliwiony transfer punktów.

 

W/w zmiany są bardzo trafne. Ułatwi to zdecydowaniew życie i klikanie w końkursie. :evil: Bardzo ślicznie :evil:

Link to comment
Share on other sites

odpowiem tak - julinho46 -

 

Zerknij na płatne zapisy. Porozglądaj się po naszym supprocie. Nie jestem w stanie pisać wszędzie. Wybacz. Wszędzie jest za to pełno o sign-profit.

 

Co do zapisu - zerknij w płatne zapisy na eXtreme :)

 

Pozdrwiam

 

--- połączone ---

 

Dziękuję arteck :) Nie wiem jeszcze na jakiej stronce mozna się tam zapisać? A w ogóle chętnie bym coś więcej poczytał na ten temat - masz może jakis link do opisu tego Sign - Profit?

Pozdrawiam :) - Krzysztof - julinho.

 

Prosze:

 

http://handel.6r.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=28

 

use google julinho ;)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję arek :) A co do Google - uzywam tej wyszukiwarki często (choć zwykle w powazniejszych od tej sprawach). Jednak jeśli nie znam tematu (jak tu) wyszukiwanie mogłoby potrwać dośc długo, a szkoda mi czasu :) Dlatego zapytałem tutaj na Forum, gdzie są osoby obyte z tym tematem. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)
Link to comment
Share on other sites

Nie ma problemu. Co do sign-profit to szerze polecam - zapisz się już dziś bo każdy dzień bez sign-profitu to 1 $ wyrzucony w błoto tak jakby ;)

 

P.S a ja właśnie wypłaciłem 0.8 $ z sign-pofit w ktorym jestem od ok. 20h :) a więc widać że każdy może tu zarobić i to nie mało... Wypłaty są natychmiasowe, zarządałem wypłaty, zalogowałem się na konto e-gold a kasa już tam na mnie czekała :)

Link to comment
Share on other sites

hmmm.. to jest taki mail w ktorym nie ma jednego linku platnego;

tylko conajmniej 2 - jeden jest dobry, a drugi zly;

jeden z linkow jest powiazany z poprawna odpowiedzia na pytanie dotyczaca tresci maila, a drugi lub ew. inne z odpowiedzia bledna : )

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi sie ze takie maile, w ktorych jest link do pytania odnosnie strony sponsora - jesli odpowiemy poprawnie to cos zarobimy. Tak przynajmniej było w jakiesc firmie ktorej nazwy juz nie pamietam...

 

IMHO to rzecz zbędna...

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use