Jump to content

WIELKIE GŁOSOWANIE - PODZIĘKUJMY MODOM :D


dyrcio
 Share

Kto jest najlepszy?  

62 members have voted

  1. 1. Kto jest najlepszy?



Recommended Posts

Hmmm... przede wszystkim chciałabym podziękować mojej rodzinie, która pomimo ostrzeżeń jeszcze nie wykręciła korków. Poza tym chciałam oczywiście podziekować tym, którzy na mnie głosowali. I Danielowi, który awansował mnie na stanowisko moda ;) - pomimo protestów wielu użytkowników.

A tak na poważnie to chciałam pogratulować przede wszystkim c4ash, który świetnie radzi sobie w roli moda i ostatnio sam robi tyle co pozaostali moderatorzy razem wzięcie, a nawet więcej ;) - i to pomimo sesji na uczelni.

 

BTW - do Tych, którzy ostatnio mają problem ze złapaniem mnie na GG - mam prośbę. Ponieważ otwieram komunikator zwykle jedynie w nocy - pisząc wiadowmość podawajcie od razu jakie macie pytania, czy problemy. Chętnie odpowiem - tylko musze wiedzieć na co. Gdy zastaję wiadomości typu - mam ważną sprawę - nie bardzo potrafię odpowiedzieć konkretnie ;).

Link to comment
Share on other sites

Pewnie że magbag :)

Super dziewczyna, zawsze pomoze gdy ktoś ma problemy..

 

RenoIR

Często z magbag rostrzygają problemy ... i za to powinnismy tą dwójkę docenic :)

Link to comment
Share on other sites

Ja oczywiście magbag pierwsza udzieliła mi ostrzeżenia i mnie jeszcze nie zbanowała, poztym jeśli to jej zdjęcie to jest jakieś takie cieplutki, a dzisiaj sa walentynki (chyba sie starzeje).

Moderatorka pomaga dlatego głos na nią poza tym jest ładna ;)

Jak widac na powyzszym przykladzie kobiety gora
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use