Jump to content

Czy leci z nami pilot ?


anta
 Share

Recommended Posts

Jakkolwiek ucieszył mnie niezmiernie akt zmartwychwstania "E-Money-Reaktywacja" to w miarę upływu czasu zaczynam wątpić czy jest tu ktoś żywy jeszcze. :wink:

Są tu jeszcze jacyś moderatorzy? :razz:

 

Czy leci z nami pilot? :wink:

Link to comment
Share on other sites

na forum nie ma juz ludzi powaznych i powaznych tematow.. co jakis czas przyleci paru napalencow i szuka programow klikajacych :?

trzeba cos zrobic z tym forum, bo powoli traci ono w ogole sens, napewno nie pomoze w tym eros, ktory tym bardziej dopinguje "dys - anglikow" 8)

Link to comment
Share on other sites

Kto mnie wołał?

Czego chciał?

Ubrałem sie w com ta miał,....

 

I przyszedłem do was w gości... :)

 

No, raportowane tematy , między innymi ten....

http://forumemoney.com/phpBB2/viewtopic.php?t=13762

 

Ale tak ogólnie, pańskie oko konia tuczy ;)

Dobrze czasem zajrzeć. :P

 

Żeby nie było potem -

miałeś.... złoty róg, miałeś czapke z piór,

róg hula po lesie, czapkę wicher niesie,

ostał ci sie ino .... sznur?

Link to comment
Share on other sites

I tak cenie sobie to forum bardziej niz forum Szuwi...

Podobnie jak i wielu innych, co jednak niestety nie prowadzi do wskrzeszenia takiej iskry forum jakie miało ono przed padem.

Z modków widzę jedynie c4ash, niemniej faktycznie - raportowane rzeczy nie spotykają się z reakcją nie mówiąc o ogólnym misz-masz w tematach poszczgólnych działów :-(

Link to comment
Share on other sites

na forum nie ma juz ludzi powaznych i powaznych tematow.. co jakis czas przyleci paru napalencow i szuka programow klikajacych :?

trzeba cos zrobic z tym forum, bo powoli traci ono w ogole sens, napewno nie pomoze w tym eros, ktory tym bardziej dopinguje "dys - anglikow" 8)

Nie moja wina że mam 3 dys funkcje ale już robię coraz mniej błędów

Link to comment
Share on other sites

to prawda ze cos tu nie gra jak powinno, ale nie odkąd forum padło, ale już troche wcześniej, od grudnia nie widziałem tu już sensownych tematów, co chwile wpadał jakiś newbie i wałkował setny raz ten sam problem, a ci bardziej doświadczeni też nic ciekawego nie pisali, prócz tego co wydawało sie oczywiste;

 

Ale ma propzycje dać mi moda

 

myslisz ze to podniesie powage forum? =D>

 

 

btw. też zawsze wolałem te forum od forum szuwiego

Link to comment
Share on other sites

wiecie co ciesze sie ze skonczylem z tymi mailami linkami poniewaz zawsze szukalem wsparcia na tym forum a jak widac to coraz gorzej sie tu dzieje nic nowego a stare rzeczy lataja po wszystkich dzialach jakich chca

PS. Jeszcze eros zostal super modem dzieki bardzo od niego nigdy jeszcze nic sie nie dowiedzialem a na dodatek pamietam jak zaczynalem chcial mnie wyrolowac i chcial zebym w MB podal jego maila CWANIACZEK

smiac mi sie juz chce zachcialo sie wam zmian serwera tak myslalem ze to sie tak skonczy wiekszosc pewnie ludzi tak jak ja mialo juz dosc czekania zeby odwiedzic forum

 

Jeszcze jedno slyszalem ze co jakis czas zerowane sa ostrzezenia a ja od tego czasu co jestem na tym forum to jeszcze nic takiego nie widzialem nadal mam ich 5 i chyba tak juz pozostanie a moze :P nie macie takiej funkcji jak usuwanie ostrzezen po tych zmainach serwerow wcale bym sie nie zdziwil

Link to comment
Share on other sites

oczywiste jest ze forum potrzebuje nowego serwera, chodzi tak slamazarnie jak ja po dzisiejszej nocy :lol:

co wiecej emotki sa jakies koslawe, amatorskie i niewidoczne, nie mowiac juz o tym ze loaduja sie 5min

mysql jest napewno spory , co jest ewidentnie wina skryptu phpbb, gdyz nie ma on odpowiedniej archiwizacji, w porownaniu do IPB zajmjuje 10 razy wiecej....

Link to comment
Share on other sites

bilo22.

Jak wyrolować na MB ?

O co chodzi bo cie nie czaje ?

Ostrzeżenia kasują się co 90 dni.

Tylko że ty tego nie widzisz.

Przyznam że forum troche upadło po tym jak były problemy z serverem.

A co do mojego SM to się nie bój będzie porządek.

a tak wogule to co sądzicie o tym aby adminie kupili server na h2ost ?

Link to comment
Share on other sites

a tak wogule to co sądzicie o tym aby adminie kupili server na h2ost ?

 

Ja ci radze najpierw naucz sie logicznie posty pisać.

Z hostem to widać jak to forum upadnie z toba na czele.

I ciebie mozna nazwac oszustem jak miales odejsc to bylo trzeba odchodzic a nie jaja sobie robic. :twisted:

Cuż nie ma co się dziwić masz to w .... i ci nie zależy na niczym to i masz być fer moderatorem. :evil: Ciekawo kto cię mianował modem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use