Jump to content

Demokracja na Forum - Wydzielone [R]


Guest DarkMen
 Share

Recommended Posts

Guest DarkMen

Z czego się cieszyć gdy nie ma powodu???

Nieznany moderator to kłopot bez powodu.

 

Mam mieszane uczucia co do wyboru...

Raczej przydał by się jakiś znany, lubiany moderator dla którego forum to codzienna zaprawka.

 

Ale, że ostatnio władza stała się despotyczna, trzymająca w ręku władzę, nie dopuszcza do głosu ogułu.....

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen

Mam mieszane uczucia co do wyboru...

Raczej przydał by się jakiś znany, lubiany moderator dla którego forum to codzienna zaprawka.

 

Mowisz o sobie?:)

 

 

Niestety mylisz się... Nie mam czasu na operowanie forum więc sam bym nie zgodził się na bycie nim. Mówie o innych znanych lubianych osobach, które maja znacznie większe doświadczenie.

Link to comment
Share on other sites

Niestety mylisz się... Nie mam czasu na operowanie forum więc sam bym nie zgodził się na bycie nim. Mówie o innych znanych lubianych osobach, które maja znacznie większe doświadczenie.

 

Wymien te osoby:)

Link to comment
Share on other sites

Mam mieszane uczucia co do wyboru...

Raczej przydał by się jakiś znany, lubiany moderator dla którego forum to codzienna zaprawka.

 

Mowisz o sobie?:)

 

 

Niestety mylisz się... Nie mam czasu na operowanie forum więc sam bym nie zgodził się na bycie nim. Mówie o innych znanych lubianych osobach, które maja znacznie większe doświadczenie.

 

heh.. jak juz sampowiedziales nie znasz magbag natyle aby znac jej doswiadczenia... a jak juzwile razy mowilem.. dla nie najwazniejsza jest jakosc ;) - a nie ilosc :twisted:

daltego wyboru magbak jestem w 100% pewny :grin:

Link to comment
Share on other sites

DarkMen - nie jestem znanym i lubianym moderatorem - póki co jestem jedynie moderatorem - na przymiotniki - dobre czy złe - dopiero zaczynam "pracować".

Niewątpliwie masz rację - nie mam dużego doświadczenia w "wirtualnym zarabianiu" - ale moim zdaniem to wcale nie jest równoznaczne z tym, że nie mogę być dobrym moderatorem. W tej chwili tak uważasz i być może zdania nie zmienisz - może jednak daj mi choć cień szansy :wink:. Choćby po to, żeby za jakiś czas napisać - a nie mówiłem ;).

 

BTW co według Ciebie oznacza sformułowanie - codzienna zaprawka

Link to comment
Share on other sites

DarkMen - nie jestem znanym i lubianym moderatorem - póki co jestem jedynie moderatorem - na przymiotniki - dobre czy złe - dopiero zaczynam "pracować".

Niewątpliwie masz rację - nie mam dużego doświadczenia w "wirtualnym zarabianiu" - ale moim zdaniem to wcale nie jest równoznaczne z tym, że nie mogę być dobrym moderatorem. W tej chwili tak uważasz i być może zdania nie zmienisz - może jednak daj mi choć cień szansy :wink:. Choćby po to, żeby za jakiś czas napisać - a nie mówiłem ;).

 

BTW co według Ciebie oznacza sformułowanie - codzienna zaprawka

 

popieram darkmena moderator musi mieć zapał a nie raz na tydzień wejdzie i coś tam pozamyka .....

 

jedynie wichura dobrze wypelnia swoją rolę !!

 

już proponował bym na moda faziego lub svinecke oni poświęcają się dla forum !!!

 

a na wybór moderatora powinni miec wpływ ogół (lud, wiara czy jak ich tam nazwac !!)

 

aaa no i trzeba trochę w tym siedzieć bo 60 dni nie czyni z nas speca :twisted:

Link to comment
Share on other sites

aaa no i trzeba trochę w tym siedzieć bo 60 dni nie czyni z nas speca

Hyperion - tak samo jak ponad 800 postow ;)

 

czy ja się uwazam za speca???

 

ale pomyśl logicznie: czy osoba która wchodzi na forum raz na tydzień bedzie nadążać nad pilnowaniem forum - wątpie ..... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Zapewne hyperion - tyle, że do mnie taka statystyka raczej się nie odnosi - jeśli zauważałeś mnie na forum raz na tydzień - to obawiam się, że powinieneś odwiedzić okulistę ;).

 

Aczkolwiek akurat taka reakcja z Twojej strony zupełnie mnie nie zaskakuje ;).

 

Co do wpływu ogółu - widziałeś kiedyś absolutnie demokratyczne forum?

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Zapewne hyperion - tyle, że do mnie taka statystyka raczej się nie odnosi - jeśli zauważałeś mnie na forum raz na tydzień - to obawiam się, że powinieneś odwiedzić okulistę ;).

 

Aczkolwiek akurat taka reakcja z Twojej strony zupełnie mnie nie zaskakuje ;).

 

Co do wpływu ogółu - widziałeś kiedyś absolutnie demokratyczne forum?

 

 

Reakcja reakcją. Renior podjął decyzje dobrą czy złą to się okaże. Chociaż liczyłem, że zachowa pozory demokratycznego forum i da zdecydować ludowi kogo wybrać.

 

Co do forum to nigdy nie było demokratyczne. Ale zaznaczam, że bez użytkowników forum nigdy nie będzie istnieć. Wystarczy, że część użytkownikom się nie spodoba za nimi pujdą inni i forum zniknie. Więc pora się zastanowić czy małej demokracji w tak banalnych sprawach nie zastosować??

Link to comment
Share on other sites

aaa no i trzeba trochę w tym siedzieć bo 60 dni nie czyni z nas speca

Hyperion - tak samo jak ponad 800 postow ;)

 

czy ja się uwazam za speca???

 

ale pomyśl logicznie: czy osoba która wchodzi na forum raz na tydzień bedzie nadążać nad pilnowaniem forum - wątpie ..... :evil:

hehe co do wchodznia na forum to się z tobą hyperion nie zgodzę ponieważ ja widuje magbag praktycznie codziennie na forum a dlatego ty jej nie widujesz ponieważ bywasz na forum w dzień zaś magbag lubi spędzać czas w spokojnej ciszy że tak powiem czyli w nocy,heh co do doświadczenia darkmen to z tobą równiesz się nie zgodzę ponieważ w moderowaniu nie jest najważniejsze doświadczenie tylko sposób podejścia do pracy i zaangażowania w nią a doświadczenie przyjdzie z czasem ,tak więc ja popieram w zupełności wybór renoira i lukza ;)

 

ps.gratuluję magbag stanowiska i życzę powodzenia w moderowaniu ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Z twojego posta wynika, że osoba nie znająca działania forum może nim obsługiwać?? Przecież też może mieć chęci i mobilizacje do pracy:|
Link to comment
Share on other sites

Z twojego posta wynika, że osoba nie znająca działania forum może nim obsługiwać?? Przecież też może mieć chęci i mobilizacje do pracy:|
gdyby nie wiedziała na czym polega działanie tego wszystkiego to myślę że wcale by się nie podejmowała tego stanowiska ;)
Link to comment
Share on other sites

DarkMen - gwoli wyjaśnienia - znam obsługę forum. Co prawda swoje forum mam na skrypcie phpBB by Przemo ale - jak zapewne wiesz, różnice są niewielkie - szkielet to i tak skrypt phpBB.

 

Andro - dziękuję za życzenia ;).

Link to comment
Share on other sites

g:D> Przyłączam się do gratulacji, magbag.

 

Są szczere, bo choć jak widać, niektórzy g:zla jeszcze Cię nie poznali, to inni zdają sobie sprawę z faktu, że możesz się prawdziwym skarbem okazać. :684:

Gratulacje składam również Administracji Forum E-Money - zarówno z racji mądrego wyboru jak i z pozyskania w swych szeregach takiej osoby.

 

:509:

 

może i niepoznali a jak tu muwił hyperion ktoś kto spędza więcej czasu.

A więc ktoś z rangu fachowców i expertów.

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen

Gratuluje wszystkim dobrej wazelini jaką tu pokazują.

Zachwile całe forum będzie wariować na twoim punkcie - gratuluje.

Ja do tego podchodze sceptycznie....

Ale jak długo to sie utrzyma??? Utrzyma się pewnie do rozdania pierwszego pkt karnego, jaki na kogoś nałożysz.

Teraz wszystko jest piękne, a twoim atutem z pewnością jest to, że jesteś kobitką.

 

Jak widzisz ja nie pałam radością. A, że był to wybór Reniora to go uszanuje...

 

Moje zdanie trudno zmienić. Potrzeba czasu ale czasu jest już tak mało... :cry:

Link to comment
Share on other sites

może i niepoznali a jak tu muwił hyperion ktoś kto spędza więcej czasu.

A więc ktoś z rangu fachowców i expertów.

ale nikogo na Forum takiego nie ma... po biorac chocby ciebie eros to Twoj poziom wiedzy GP stoi na poziomie przedszkolaka... (tak wiec ranga w stosunku do Ciebie nic nie znaczy)

 

z wyborem Administartorow i Moderatorów nikt zgadzac sie nie musi... zreszta to niemozliwe aby wszytkich zadowolic... i koniecna ten TEMAT.

 

Na zadnym Forum nie ma tak ze Moderatorem zostaje "Idol" badz "maskotka" forum. Decyzje zawsze podejmuje Admin. (chybaze Forum jest niepowazne).

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen

Cóż mając wątpliwości bądź ich nie mając musimy uszanować decyzje, którą podjoł Renior.

 

 

ps. Czas poakrze jak to wsyzstko będzie wyglądać......

Link to comment
Share on other sites

może i niepoznali a jak tu muwił hyperion ktoś kto spędza więcej czasu.

A więc ktoś z rangu fachowców i expertów.

ale nikogo na Forum takiego nie ma... po biorac chocby ciebie eros to Twoj poziom wiedzy GP stoi na poziomie przedszkolaka... (tak wiec ranga w stosunku do Ciebie nic nie znaczy)

 

z wyborem Administartorow i Moderatorów nikt zgadzac sie nie musi... zreszta to niemozliwe aby wszytkich zadowolic... i koniecna ten TEMAT.

 

Na zadnym Forum nie ma tak ze Moderatorem zostaje "Idol" badz "maskotka" forum. Decyzje zawsze podejmuje Admin. (chybaze Forum jest niepowazne).

 

i tu się z tobą nie zgodze czy to znaczy że forum zakładałeś żeby sobie rządzić??

mi się wydawał że to jest dla ludzi żeby im pomóc wkroczyć na dobrą drogę więc ludzie też pomini miec jakiś wybór.....

 

przykład: ludziom potrzebny jest np dział budowa sieci poleconych dużo osób chce i porządny admin powinnien wysłuchać woli ludu i stworzyć.....

 

to po co na forum sa opcje ankiety skoro i tak decyzje podemie admin??

przecież to szkoda czasu dla użytkowników !!!

 

ale z wiedzą erosa może nie ma jej tak wiele jak ty ale zauważ że nowa moderatora już pisała że też wiedzy takiej nie posiada więc ten argument odpada....... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use