Jump to content

Demokracja na Forum - Wydzielone [R]


Guest DarkMen
 Share

Recommended Posts

mówiłem już mi to wygląda na idola siedzi sobie komisia i jak ktoś im się wyda dobry albo "dziwny" to go wybierają (ale nie zawsze dobry wybierają.....) :twisted:

 

EDIT: to jest forum o gpt?? czemu nie wspominasz o jej wiedzy na ten temat??

 

ale dobra czas pokaże .........

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
heh jeśli chodzi o głosowanie to ewentualnie admini i modzi między sobą w swoim jakby to powiedzieć magicznym dziale "moderatorzy" podejmują taką decyzję nie użytkownicy

 

 

Za dużo wazeliny nie przesadzasz?? Forum dla użytkowników stwożone. Jak już pisałem bez użytkowników forum nie istaniałoby. Admin podejmuje decyzje ale jeśli będą coraz częsciej wbrew woli użytkowników to forum padnie....

Link to comment
Share on other sites

heh jeśli chodzi o głosowanie to ewentualnie admini i modzi między sobą w swoim jakby to powiedzieć magicznym dziale "moderatorzy" podejmują taką decyzję nie użytkownicy

 

 

Za dużo wazeliny nie przesadzasz?? Forum dla użytkowników stwożone. Jak już pisałem bez użytkowników forum nie istaniałoby. Admin podejmuje decyzje ale jeśli będą coraz częsciej wbrew woli użytkowników to forum padnie....

przeczytaj powyższy post Daniela to może pojmiesz,na żadnym forum nie ma tak że użytkownicy decydują o wszystkim

 

ale na decyzje admina powinno się składać 51% jego woli i 49% woli ludu ..... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Forum zakladalemdla uzytkownikow - masz racje. Ale i na pen nie po to zeby to uytkownicy rzadili. Pomysllogicznie co by bylo gdyby kazda prozba byla spelniana. Ankiety sluzapo to zeby przyblizyc zdanie i opinie uzytkowniokow Forum. Ale i tak zawsze decyzje podejmuje admin z moderatorami.TAk jest na kazdym FOrum (...)

 

Swieta racja. Jeszcze demokracji by tu brakowalo, demo****** - bleee, a fuj! :twisted:

 

PS. Nadal nie mozna modyfikowac profilu - "Invalid session" :?

Link to comment
Share on other sites

heh jeśli chodzi o głosowanie to ewentualnie admini i modzi między sobą w swoim jakby to powiedzieć magicznym dziale "moderatorzy" podejmują taką decyzję nie użytkownicy

 

 

Za dużo wazeliny nie przesadzasz?? Forum dla użytkowników stwożone. Jak już pisałem bez użytkowników forum nie istaniałoby. Admin podejmuje decyzje ale jeśli będą coraz częsciej wbrew woli użytkowników to forum padnie....

przeczytaj powyższy post Daniela to może pojmiesz,na żadnym forum nie ma tak że użytkownicy decydują o wszystkim

 

ale na decyzje admina powinno się składać 51% jego woli i 49% woli ludu ..... :twisted:

ale w takich decyzjach to oprócz adminów modzi oddają głos
Link to comment
Share on other sites

heh jeśli chodzi o głosowanie to ewentualnie admini i modzi między sobą w swoim jakby to powiedzieć magicznym dziale "moderatorzy" podejmują taką decyzję nie użytkownicy

 

Za dużo wazeliny nie przesadzasz??

 

Nie wazelina - lecz prawda...

 

Admin podejmuje decyzje ale jeśli będą coraz częsciej wbrew woli użytkowników to forum padnie....

 

... nie podoba się to do widzenia, tęsknić nie będziemy :twisted:

 

ps. proszę albo pisać na temat albo nic nie pisać. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Za dużo wazeliny nie przesadzasz?? Forum dla użytkowników stwożone. Jak już pisałem bez użytkowników forum nie istaniałoby. Admin podejmuje decyzje ale jeśli będą coraz częsciej wbrew woli użytkowników to forum padnie....

 

DarkMen powiem ci w skrocie >ZABAWNY JESTEŚ< Wkurzaja mnie bezsensowne dewagacje i urojenia.

Nie zmuszam nikogo do wchodzeni na to forum jeżeli ktos sie czuje jakaś decyzja urażony.

Użytkownicy beda podejmowac decyzje w konkretnych dzałaniach opiniach, sondażach jezeli bedzie na to zgoda administracji tego forum.

Chodz ostatnia moja ankieta odnosnie rang była zbyteczna, za co uzytkownikow forum przepraszam :]

Link to comment
Share on other sites

Za dużo wazeliny nie przesadzasz?? Forum dla użytkowników stwożone. Jak już pisałem bez użytkowników forum nie istaniałoby. Admin podejmuje decyzje ale jeśli będą coraz częsciej wbrew woli użytkowników to forum padnie....

 

DarkMen powiem ci w skrocie >ZABAWNY JESTEŚ< Wkurzaja mnie bezsensowne dewagacje i urojenia.

Nie zmuszam nikogo do wchodzeni na to forum jeżeli ktos sie czuje jakaś decyzja urażony.

Użytkownicy beda podejmowac decyzje w konkretnych dzałaniach opiniach, sondażach jezeli bedzie na to zgoda administracji tego forum.

Chodz ostatnia moja ankieta odnosnie rang była zbyteczna, za co uzytkownikow forum przepraszam :]

 

wiesz co chyba masz słabą pamięc bo jak dobrze pamiętam to twoje słowa to: " może zrobimy jakiś konkurs na modów" ....mówiąc konkurs myślałem że będzie mozna zagłosowac a nie za 1 h jest już nowy mod to mi wygląda jak jeden z konkursów polsatu.... ty głosujesz a oni i tak wybierają podstawionych ludzi ......WSTYD ....... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

wiesz co chyba masz słabą pamięc bo jak dobrze pamiętam to twoje słowa to: " może zrobimy jakiś konkurs na modów" ....mówiąc konkurs myślałem że będzie mozna zagłosowac a nie za 1 h jest już nowy mod to mi wygląda jak jeden z konkursów polsatu.... ty głosujesz a oni i tak wybierają podstawionych ludzi ......WSTYD .......

 

Widze ze znalazł sie nowy sposob na nabijanie postów:]

ps.hyperion bardzo pouczajacy post :684:

Link to comment
Share on other sites

widz eze temat z przywitania magbag zminil sie na dywagacje nad demokracja (ktora nigdzie nie istnieje).

 

Jezeli chesz nas porownac do VC to powieniens chyba pasc na kolana ;) a zachwytu :lol:

bo zadne Forum jeszec nie zdobylo takiej liczby uzytkownikow

w tak krotkim czasie jak EMoney... po drugie mynie istniejemy przyzadnej stronce... pozatym nie ma co porywnywac.. mamy inne zalozenia :D

 

a co do tego konkursu.. to byl zart LUkza i ja w to nie wnikam... jak brales to na powanie to tylko siwadczy o Twoim poczuciu Humoru :(

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen

Renoir forum zdobyło faktycznie w krutkim czasie dużą lczbę użytkowników, ale warto by się zastanowić dzięki czemu, co miało wpływ na tak drastyczny przyrost użytkowników??

Jednym z powodów napewno było niezadowolenie z kar jakimi szuwi molestował swoich użytkowników.

Drugim powodem może być miła atmosfera i obsługa na forum.

Fakt faktem o moderatorach tego forum nie moge powiedzieć złego zdania. Nie jestem przeciwnikiem twojego wyboru Renior, chciałęm zwrucić uwagę, że użytkownicy powinni mieć też jakiś mały wpływ na pewne decyzje. (wiadomo są dezycje które tylko admin podejmuje i tego nic nie zmieni)

 

Co do twoich słów drogi moderatoże wichura to mam kilka słów. Jak można powiedzieć użytkownikowi obojętnie jakiemu to co powiedziałeś??

Tęsknić nie musisz ale z ust moderatora to dziwnie zabrzmiało.

 

 

Powodzenia młody modku 8)

Link to comment
Share on other sites

hmmm ale spory sie tocza

ja osobiscie bardzo lubie magbag i mi sie wydaje ze bedzie ona dobrym moderatorem

ale rozumiem co niektorych ze poczuli sie pokrzywdzeni, sa tacy co siedza od miesiecy dzien w dzien na forum i sie staraja, a tu przychodzi nowa i ich wygryza

ale heh chlopkaki glowa do gory a zycie to nie jebajka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use