Jump to content

WIELKIE GŁOSOWANIE - PODZIĘKUJMY MODOM :D


dyrcio
 Share

Kto jest najlepszy?  

62 members have voted

  1. 1. Kto jest najlepszy?



Recommended Posts

No więc tak:

 

Pomyślałem sobie że można by (trzeba by) podziękować naszym modom za to że zajmują się tym forum i rozwiązują nasze problemy. Ale ten post ma 2 funkcje:

 

- podziękowanie dla modów za ciężką pracę

 

- GŁOSOWANIE na ulubionego moda :)

 

Chciałbym się dowiedzieć kogo najbardziej lubicie, czy:

 

- RENOIRA - który zawsze pomoże w trudnych początkach i jest naszym ulubionym WM-m IR :grin:

 

- MAGBAG - osobę która nie tylko nam tu moduje ale i wspomaga całkiem innych ludzi którym się w życiu nie poszczęściło i óczy nas po polskiemu ;)

 

- Mało mównego WICHURĘ

 

- DN8 - który pomaga pieniężnie w trudnych chwilach i udczciwie roztrzyga problemy

 

- FRONTSIDE - o którym zbyt wiele nie wiem ;)

 

- Czy może najnowszego C4ASH-a który jeszcze nie zdążył zabłysnąć???

 

GŁOSUJCIE 8)

Link to comment
Share on other sites

Magbag, ale nie zdecydowanie, ale no niestety musiałem kogoś wybrac, a zastanawiałem sie między nią a c4ash, bo te dwie postacie wkładają według mnie najwięcej pracy i serca w to co robią na tym forum... może dlatego przeważyło na stronę Magbag, ponieważ podobało mi się jej rozwiązanie problemu Erosa i Cashmaniaka, a przedewszystkim (dotyczy również c4ash) mają obiektywne spojrzenie na sprwawy forum.
Link to comment
Share on other sites

no tak ja glosuje na magbag - ma zdrowe podejscie do nas wszystkich :) , a 2 miejsce dal bym c4ash, oni najczesciej dzialaja na forum,

Podzielam tę opinię. Oboje są rzeczowi i życzliwi, szybko reagują. Głosowałam na magbag trochę z damskiej solidarności (jesteśmy tu zdecydowana mniejszością, więc trzeba sie wspierać), ale przede wszystkim podobał mi się sposób, w jaki zareagowała na ostrą wymianę zdań między 2 osobami - spokojnie i taktownie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use