Jump to content

Sign-Profit.com - możesz zarabiać mając stopkę na Forum!


Renoirdaniel
 Share

Recommended Posts

Pisałam już o tym w innym temacie o sign - ale tutaj także podam tę informację. Jeśli jesteście w tym systemie zwracajcie uwagę na to ile stopek reklamowych jest już na danej stronie forum.

Jeśli zbyt wiele - to pisząc post (jako zwykłą, a nie szybką odpowiedź) odznaczcie opcję - dodaj podpis (pod wpisywanym postem - w dodatkowych opcjach).

Dzięki temu unikniecie wyświetlania tekstu o zbyt wielu reklamach - zamiast banera.

Z tego co zauważyłam system nie wyłapuje tego, iż właściciel konta został zbanowany - w efekcie także stopki z opisem banned liczy jako banery wyświetlane na danej stronie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest stefan90

Ja się zapisałem do Sign-Profit wczoraj i nienatchnołem się na żadne przeszkody z wyzerowaniem konta. Prosze polecenie mi przez doświadczonego użyhtkownika SP stron do promowani swojego bannera. Za rady będe bardzo wdzięczny.:cool:

 

P.S. W stopce oprócz bannera S-P można mieć jeszcze jakieś inne bannery lub linki??

Link to comment
Share on other sites

Guest stefan90
mozna miec 2linijki tekstu...

ale widze, ze raczej my (zbanowani nieslusznie) zostalismy sami;/

Dlaczego tak uważasz że zostaliście sami, czuje jakbym był oskażany. Choć nie mam do tego pewności. A tak po za tym thanks za odpowiedź na posta:)

Link to comment
Share on other sites

a jak dodajecie to:SIGN NETWORK AD pod bannerem?

 

Tak naprawdę to są dwa banery - główny Sign-Profit, za wyświetlenie którego dosaje się kredyty i wąski Sign-Network Ads, który jest banerem z Twoim numerem referencyjnym - właściwie jest on zbędny. Kod do obu banerów znajdziesz w dziale 'Get Code' po zalogowaniu.

Link to comment
Share on other sites

Dziwna i zarazem podejrzana sprawa...

 

Dziś na forum, jeśli na jakiejś stronie były 4 banery Sign-Profit (czyli maksymalna dopuszczalna ich ilość), zamiast jednego z nich wyświetlał się komunikat:

 

too many banners on this page: 4. Limiting...

 

WTF :065:

 

Czyżby admin znów sobie w kulki leciał i chciał zaoszczędzić ^(^ ?

Link to comment
Share on other sites

no bo na jednej stronie max 4 banery

 

No ale problem w tym, że są 4 banery a i tak wyświetla się komunikat.

 

fora dyskusyjne, może zainwestuj na forum szuwiego w stopke! :]

 

Zupełnie nie opłaca się w zaistniałej sytuacji płacić za wyświetlenia tego banera na forum Szuwi - nie zwróci się, Sign-Profit coś cieniutko ostatnio zalicza te wyświetlenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use