Jump to content

Znalazlem Ciekawa Strone


walsoraj
 Share

Recommended Posts

Ano się wstydzi, taka polityka reklamowa. Inna sprawa do czego ma sie przyznawać, jak większość tekstów jest KRADZIONA z innych stron.

Walsoraj, spam nie popłaca, a o zdjęcie plagiatów ze strony prosiłem już jakiś czas temu.

Link to comment
Share on other sites

A przestańcie mi tu pierdzielić o plagiatach jak sam to wszystko zrobiłem wzięte teksty na stronie są z [rpgramu Zlote Mysli. Jak można reklamować ebooki nie dając na stronie tekstu o nich. A faltycznie jest to strona robiona prze mnie ale nie moja, a czyja to was g obchodzi
Link to comment
Share on other sites

A przestańcie mi tu pierdzielić o plagiatach jak sam to wszystko zrobiłem wzięte teksty na stronie są z [rpgramu Zlote Mysli. Jak można reklamować ebooki nie dając na stronie tekstu o nich. A faltycznie jest to strona robiona prze mnie ale nie moja, a czyja to was g obchodzi

 

...A jeśli chodzi o strone, to masz racje, tekst nie jest mojego autorstwa, wiec tym bardziej przepraszam......

 

Nie chodzi o ebooki, chodzi o forex, chyba nie ma strony o tej tematyce (PL i Ang) z której nie ściągałeś tekstu.

 

malutki_194 telewizor, a plagiat to są inne sprawy, niestety te "telewizoropodobne" ostatnio mnie nie omijają, może nie wejście do domu, ale wejście na teren prywatny. Radzę sobie z tym sam, bo na policje liczyć nie można.

Tu jest inna sprawa, ban czy punkty karne nic nie dadzą, tak więc nie ma sensu robić dymu, ale kara i tak będzie kiedyś. Ktoś się kiedyś w...nerwi i da taki temat prawnikowi, potrwa to parę lat, ale sprawa jest wygrana, wtedy się nauczy, no czasami jeszcze szukarki dają bana za duplikat, co też jest dobrą karą.

Link to comment
Share on other sites

Nie chodzi o ebooki, chodzi o forex, chyba nie ma strony o tej tematyce (PL i Ang) z której nie ściągałeś tekstu.

 

Kochaniutki, jeśli chodzi o forex to bądź tak dobry i daj mi święty spokój, tekst jest tłumaczony przeze mnie na angielski - wiem zaraz się przypieprzysz że polski został zerżnięty i przetłumaczony, czyli angielskie też jest zerżnięty7 - a pocałujta w ... wójta i dajta mi spokoj - możecie mnie nawet pięć razy zbanopwać, mam to gdzieś

 

--- połączone ---

 

Ano się wstydzi, taka polityka reklamowa. Inna sprawa do czego ma sie przyznawać, jak większość tekstów jest KRADZIONA z innych stron.

Walsoraj, spam nie popłaca, a o zdjęcie plagiatów ze strony prosiłem już jakiś czas temu.

 

A może byś się tam od....ł od mojej strony o ebookach, tam nic nie jest krdzione - poznaj naprzód zasady PP ZloteMysli{/url] a potem się wymądrzaj. Chyba nie wyobrażasz sobie, że wszystkie strony z ebookami, bedę kopiował na swoją stronę, albo same linki podawał, to przecież nikt nawet na to nie popatrzy, bo nie będzie wiedział o co chodzi - oni na to zezwalają. A ze strony o goeldzie tam nie m żadnych Twoich materiałów.

Link to comment
Share on other sites

Dorosły człowiek (chyba?) a zachowanie 5 latka:(

 

Skoro nić nie kopiowałeś to za co przepraszałeś parę miesięcy temu

....A jeśli chodzi o strone, to masz racje, tekst nie jest mojego autorstwa, wiec tym bardziej przepraszam.....

 

Dobra a teraz jedziemy z plagiatami:evil:

 

Forex (ang. Foreign Exchange) - najczęściej używany w związku ...................
Tekst zrypany z wikipedii (wymagany link do wiki)

 

Pomiędzy rokiem 1876 a Pierwszą Wojną Światową, standard ...........
tekst z waluty.com.pl

 

Marketiva to platforma rynku forex. Siedzibą Marketivy jest Lozanna..............
tekst z hyip.zarabianie.com.pl

 

Wielu ludzi jest zainteresowanych inwestowaniem na rynku .........

tekst ze strony sfxm.com.pl

 

Stron z których kopiowałeś teksty jest więcej, jesteś zwykłym złodziejem i to tyle.

Proponuje specjalną rangę na forum-ZŁODZIEJ, ponieważ bany czy punkty nic nie dają.

Link to comment
Share on other sites

Dorosły człowiek (chyba?) a zachowanie 5 latka:(

 

Skoro nić nie kopiowałeś to za co przepraszałeś parę miesięcy temu

 

 

Dobra a teraz jedziemy z plagiatami:evil:

 

Tekst zrypany z wikipedii (wymagany link do wiki)

 

tekst z waluty.com.pl

 

tekst z hyip.zarabianie.com.pl

 

 

tekst ze strony sfxm.com.pl

 

Stron z których kopiowałeś teksty jest więcej, jesteś zwykłym złodziejem i to tyle.

Proponuje specjalną rangę na forum-ZŁODZIEJ, ponieważ bany czy punkty nic nie dają.

 

Po prostu nie ja robiłem tę stronę, poprosiłem kogoś o zrobienie strony - moja wina może jest w yym, że nie sprawdziłem skąd wzięte są teksty, a zresztą większość stron jest opartych na innych stronach. To tyle i nie mam najmniejszego zamiaru się usprawiedliwiać

Po drugie o ile się nie mylę ten temat dotyczył czegoś zupełnie innego (w czym nie możesz mnie oskarżyć o plagiat), jak masz ochotę podtskutować o plagisatach to załóż se nowy temat i tAM się bede tłumczył ewentualnie

Link to comment
Share on other sites

Palenie głupa ma w Polsce tysiącletnią trdycje.:dno:

Nawet nie wiedziałem że to ma tak długą tradycję,

a nie wiem czy to aż takie dno - ja po prostu biorę przykład z naszego rządu, który rżnie głupa jak tylko może, a głupa rżnięcie też zajęcie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use